může si bloger vzít dovolenou?

14.07.2023

Tak jistěže může. Ale co si pomyslí čtenáři, lačnící každý pátek po něčem vtipném a zároveň moudrém? Nebudou deprivování, když nenajdou nový článek? Nebudou - a já si moc fandím. Takže, přátelé, já letím...

z mého archivu
z mého archivu

Bloger si dovolenou vzít musí, když jeho počítač už zdaleka nesplňuje požadavky současného softwaru. Můžete umělou inteligenci nenávidět, můžete se jí bát, ale vyhnout se jí už nemůžete. Nejhorší je na ní to, že si uzurpuje podstatnou část kapacity vaší operační paměti. Takže blogerův pracovní prostředek se stěhuje na blíže neurčenou dobu do péče IT odborníků, hlavně proto, aby podstatně zrychlil a přestal blogera vysírat.

Jistě namítnete, že bloger musí mít v záloze noťas a psát může kdekoliv. Ha, ale nevíte, že bloger má to štěstí, že vlastní chalupu bez televize, bez wifi a bez kloudného mobilního signálu. I z toho důvodu si bloger rád bere dovolenou.

Ale vy máte kliku! Vaše oblíbená Otevřená clona je natolik sofistikovaná, že vy o své články nepřijdete! Dobrý bloger totiž své čtenáře zklamat nesmí. Za žádných okolností. A tak zatímco vy čtete tenhle článek, já vařím kotel kuřete na paprice, měřím expozici pro experimentální dírkovou komoru, řeším hádku pěti děcek, kdo bude s dírkovou komorou fotit první, a to vše na chalupě bez televize, bez wifi a bez kloudného mobilního signálu.

Tak se mějte a za týden bude zase něco o fotografování. Možná...